O firmie

Mamy wszystko, czego potrzebujesz do zabawy na wodzie!

ITA Marine jest jedyną Autoryzowaną Stacją Obsługi SUZUKI MARINE w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Jesteśmy blisko Ciebie, posiadamy własny slip oraz możliwość testowania silników i łodzi na wodzie.

Od ponad dekady budujemy działalność w oparciu o naszą reputację w zakresie jakości usług i znajomości naszych produktów. Specjalizujemy się tylko w branży marine i z pewnością jesteśmy kimś więcej niż tylko dilerem silników i łodzi.

Jako długoletni praktycy, sami pływamy i z chęcią doradzamy we wszystkim co związane z naszą pasją i motorowodniactwem. U nas skorzystasz z bogatego doświadczenia. Jesteśmy znani wśród naszych klientów jako „goście”, którzy wiedzą wszystko o łodziach, usługach i wodnych rozrywkach. Niezależnie od tego czy jesteś okazjonalnym motorowodniakiem, zawodowym wędkarzem czy prowadzisz czarter, możesz u nas liczyć na partnerską pomoc w doborze silnika, który będzie odpowiedni do Twoich konkretnych potrzeb.

Pomożemy Ci w realizacji Twoich planów. U nas załatwisz wszystko w jednym miejscu. Począwszy od finansowania zakupu silnika lub łodzi, poprzez transport, montaż i szkolenie z obsługi, przeglądy zimowe, gwarancyjne i pogwarancyjne, na zakupie części kończąc.

Dla naszych klientów posiadamy również komis używanych łodzi i silników, na wypadek gdybyś pomyślał o jakiejś zmianie lub rozbudowie.

Zatrzymaj się w ITA Marine i przekonaj się, dlaczego staliśmy się największym serwisem w centralnej Polsce i zaufanym dostawcą silników i łodzi dla naszych klientów !

W zakładce SERWIS I USŁUGI znajdziesz szczegółowe informacje i cennik.

Infografiki:

Sprzedaż dla klientów indywidualnych i firm

Specjalne rabaty dla stoczni i czarterów

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Finansowanie (kredyt i leasing)